DOPLŇKY

Svatební boty od značky Avalia zajišťuje prvotřídní kvalitu a maximální pohodlí, každé nevěsty. Svatební obuv má protiskluzovou podrážku a je z vnitřní strany polstrovaná měkkou pěnou. Ať už vysoké podpatky nebo tenisky - vhodné pro každou nevěstu :)

Doplňte své svatební šaty svatebním závojem od značky Bianco. Svatební závoje jsou vyrobeny z nejkvalitnějších látek a krajek. Každá nevěsta si může vybrat svůj oblíbený závoj - krajkový okraj, jemný okraj, saténový okraj, okraj z korálků :)            

Krásné, jemné ručně vyráběné svatební šperky pro váš velký den. Sada perlových a křišťálových náušnic s náhrdelníkem, kouzelné čelenky do vlasů, doplní krásu každé nevěsty :)

KOLEKCI SVATEBNÍCH ŠATŮ, DOPLŇKŮ K NAHLÉDNUTÍ | E-SHOP

Krásné nevěsty, veškerou kolekci svatebních šatů, svatebních bot, závojů, šperků si můžete prohlédnou a kopit na našem internetovém obchodě. 

Proč si koupit vlastní šaty a ne si je jen půjčit!?

Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná a chce se cítit výjimečná. Jen vaše svatební šaty Budou jen Vaše a nebude se v nich vdávat žádná jiná. Pokud si vyberete váš vysněný model šatů, stačí jen rezervovat den na zkoušku. 

                                                                                                                                    NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN V ŽIVOTĚ NEVĚSTY :)